همراه شما هستیم

خدمات مالی و مدیریت و حسابرسی

بهترین خدمات حرفه‌ای برای سازمان شما

آشنایی بیشتر شروع کنید

به موسسه آزموده‌کاران خوش آمدید

چه خدماتی را برای شما انجام میدهیم

آزموده‌کاران علاوه برعضویت در جامعه حسابداران رسمی ، انجمن حسابداران خبره، انجمن حسابداري ایران و انجمن حسابرسان داخلی ایران، معتمد و همکار سازمان بورس اوراق بهادار و همچنین سازمان ملل متحد، بانک جهانی ، بانک توسعه اسلامی و اتحادیه پارلمانهای کشور های اسلامی میباشد. در حال حاضر همکاران ما بالغ بر 100 نفر کارشناس و مدیر متخصص و متعهد و حرفه‌ای می‌باشند. لازم به توضیح است در ارزیابی های سالیانه جامعه حسابداران رسمی ایران و سازمان بورس اوراق بهادار در زمره موسساتی هستیم که همه ساله با کسب بالاترین خدمت رسانی کرده‌ایم. در حال حاضر دارای رتبه الف جامعه حسابداران رسمی ایران هستیم.

شرکاء این موسسه مجوز و افتخار تاسیس واحد مشترکی را با موسسه Horwath MAK( بزرگترین گروه های مؤسسات حسابرسی امارات عربی متحده) دارا بوده و از ابتدای سال 1385 عملیات حسابرسی و خدمات مدیریتی خود را در کشور فوق عمدتاً برای شرکتهای ایرانی شروع نموده اند. مضافاً این موسسه در حال حاضر بعنوان عضو گروه فوق در ایران نیز فعالیت می نماید.

 

دیدگاه

دیدگاه ما خدمت رسانی صادقانه، کمک به رشد سازمان شما، برطرف سازی نقایص فرایند ها، رسیدگی به نیازهای حسابرسی و فرایند‌های مالی شما می‌باشد.

وظایف ما

ما برای شناخت سازمان شما و مطالعه نیازهای آن قدم برمیداریم و برای آن زمان زیادی همراه با رعایت استانداردها اختصاص میدهیم تا لبخند رضایت شما انگیزه کار ما میشود.

فرهنگ سازمانی

در هر سازمانی، سرمایه های اصلی آن که بدنه ارگان را تشکیل میدهد، پرسنل میباشند. فرهنگ سازمانی ما کار تیمی، صداقت، روحیه بالای کاری و افزایش دانش فنی تاکیید داریم.

تلاش ما همواره ارائه خدمات باکیفیت است

در آزموده کاران همواره سعی بر بهترین بودن و با کیفیت عمل کردن است. برترین دیدگاه ما، همراه با شما بودن و انتخاب نخست شما واقع شدن است.عمده فعالیت ما به این شرح است
حسابرسی
خدمات مالی و حسابداری
ارزیابی عملکرد مدیریت
مشاوره مالیاتی

خدمات ما

خدماتی که ارائه می‌دهیم
حسابرسی

حسابرسی صورتهای مالی، حسابرسی مالیاتی، حسابرسی داخلی و حسابرسی های ویژه

خدمات مالی

خدمات حسابداری و نگهداری دفاتر،طراحی و استقرار سیستم های دستی و مکانیزه

مشاوره مدیریت

ارائه خدمات مشاوره ای به هیئت مدیره و مدیرعامل، مشاوره مالیاتی، مشاوره جهت انعقاد قراردادهای بین المللی


سمینار و آموزش

آموزش و برگذاری بوت کمپ‌های مخصوص حسابرسی و موارد مرتبط

حسابرسی داخلی

توسط اطلاعات فرم‌ها و گزارشات مالی، راهکارهایی برای حل مشکلات یا بهبود کلی سازمان شما ارایه میشود

نرم افزار

ارائه خدمات تولید و استقرار بسته های نرم افزاری سفارشی و آماده از طریق واحد اجرایی مستقل مربوطه

368

مشتریان

937

پروژه انجام شده

30

‌خدمات و سرویس‌ها

مدیران و شرکا

همراهی شما با مدیران برجسته مالی و حسابرسی
همه شرکامدیران

چرا ما را انتخاب کنید؟

در آزموده‌کاران تخصص و تعهد همواره از مهمترین مواردی هستند که بر روی آن جهت ارایه خدمات به مشتریان محترم تاکید شده است .

ارایه راهکارهای اصلی

برای هر سازمانی ، مهمترین موضوع در حل مشکلات و یا بهبود شرایط فعلی داشتن یک وضعیت شفاف از حال کنونی است. آزموده‌کاران به صورت شفاف و بر اساس تجربه بالا در حسابرسی اصناف و صنایع مختلف، دقیق‌ترین راهکار موحود را به شما پیشنهاد می‌کند. این موضوع به صاحبان امر کمک میکند که متحمل هزینه‌های اضافی و اتلاف زمان نشوند.

شناسایی دقیق نیازها

شناسایی دقیق نیازها یک مجموعه نیازمند به داشتن تجربه کافی در آن موضوع فعالیت می‌باشد. اگر این شناخت بر اساس داده‌های دقیقی شکل نگیرد همواره برای شما اشکالات متعددی را رقم می‌زند.

20 سال سابقه خدمت رسانی

موسسه آزموده‌کاران با تکیه بر تجربه طولانی مدت خود و با دانش و تجربه مدیران و شرکا میتواند خدمات مناسبی را برای مشتریان محترم رقم بزند

مدیران و کارشناسان مجرب

دارایی هر مجموعه برای ارایه خدمات مناسب و قابل قبول که بالاترین کیفیت و استاندارد را شامل بشود نیروی انسانی به همراه تجربه اجرایی در امور مختلف است . در آزموده‌کاران مدیران و کارشناسان مجربی برای همکاری گرد هم جمع شده‌اند تا سرویس مناسب و با استانداردهای بالا ارایه نماییند

همکاران ما

تیم با مهارت و متخصص
حدیثه نعمتی
جلوه های ویژه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

مریم شیرزادی
طراح رابط کاربری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

نوشین دارین
بنیان گذار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

مهوش شیروانی
مدیر مسئول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از

بلاگ ما

آخرین مقاله‌ها
۲۷ آذر ۱۴۰۰
حسابرسی در عمل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله ...

۲۴ آذر ۱۳۹۹
حسابرسی داخلی

تصور معمول درباره مفهوم حسابرسی (به صورت عام) و حسابرسی داخلی (به صورت خاص) آن است که به‌ طور ساده، حسابرسی داخلی را صرفا محدود ...

۲۴ آذر ۱۳۹۹
کدام مدل حسابرسی را انتخاب کنیم ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله ...

تلفن :

021-22925910

ایمیل :

info@azn.ir

آدرس :

تهران . شریعتی . قلهک . کوچه شریف پلاک 5

درباره آزموده‌کاران
موسسه حسابرسی و خدمات مالی

موسسه حسابرسی آزموده‌کاران از تاریخ هفدهم خرداد ماه سال ۷۹ با شماره ثبت 12005 و شماره عضویت 721016 در جامعه حسابرسان رسمی ایران شروع به فعالیت کرد.

موسسه علاوه برعضویت در جامعه حسابداران رسمی ایران، انجمن حسابداران خبره، انجمـن حسـابداری ایـران و انجمن حسابرسان داخلی ایران، معتمد و همكار سازمان بورس اوراق بهادار و همچنین سازمان ملل متحد و بانک جهانی و بانک توسعه اسلامی و اتحادیه پارلمان‌های کشورهای اسلامی  میباشد.همچنین موسسه در حال حاضر از خدمات122نفر پرسنل تخصصی و حرفه ای در بخش حسابرسی و انفورماتیک(شامل 12نفر از حسابداران رسمی)بهره میبرد.

بر اساس ارزیابی های سالیانه جامعه حسابداران رسمی ایران و سازمان بورس اوراق بهادار، موسسه در زمره موسسات گروه الف قرار گرفته است.این موسسه تنها عضو ایرانی AGN International دهمین مجموعه حرفه‌ای جهان،دارای ۱۸۸عضو در بیش از ۱۱۰کشوربا بیش از پانزده هزار نیروهای متخصص در سرتاسر جهان و برخوردار از پتانسیل بسیار بالای حرفه‌ایو ارايه دهنده خدمات در کلیه کشورها میباشد.اطلاعات تفصیلی در agn.org درج  نهادیده است.

همکاری با ما